Na Archipelagu Trudnych Uczuć - warsztaty

08-10-2018

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych, 12.-14.10.2018


Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych tym razem przygotowało niezwykły cykl warsztatów rozwoju osobistego, który poświęcony będzie... trudnym uczuciom. Tym razem głównym tematem będzie emocja trudna - złość. Zajęcia odbędą się w weekend 12-14 października – w piątek w godz. 19:30-21:30, w sobotę w godz. 9:00-15:00 oraz w niedzielę w godz. 10:00-15:00.

W czasie pierwszego spotkania na warsztat weźmiemy... złość. Przygotowaliśmy bogaty program - od seansu filmowego, przez formułę wykładu z dyskusją, pracę z ciałem, pracę w parach i warsztat arteterapeutyczny. Wszystko po to, żeby "ugryźć" temat od różnych stron i znaleźć odpowiedni "język" pracy nad sobą dla każdego z uczestników.

Zajęcia poprowadzi doświadczona animatorka i coach - dr Elżbieta Chrulska, absolwentka UMK i krakowskich Pracowni Dilettante (Małopolski Instytut Kulturalny i Teatr Figur Kraków) oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Ukończyła podstawowy stopień szkolenia z Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań w Toruniu. Obecnie animator kultury w Domu Muz w Toruniu i Stowarzyszeniu Inicjatyw Kulturalnych Tartak, gdzie prowadzi Pracownię Twórczego Rozwoju Archipelag. 

Koszt uczestnictwa w 10 h szkolenia wynosi 150 zł - w tym materiały warsztatowe, kawa, herbata, ciastka i pyszny obiad w niedzielę na zakończenie szkolenia.  

Zapisy i dodatkowe informacje: info@stowarzyszenie-tartak.pl z dopiskiem "archipelag trudnych uczuć".

Uwaga! Liczba miejsc w szkoleniu ograniczona. Obowiązuje rezerwacja miejsc za wcześniejszą przedpłatą.